Народний аматорський театр «Відродження» імені Богдана Берези Володимир-Волинського районного Будинку культури став переможцем  та володарем гран-прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Злата Фест. Золоті таланти України», який відбувся на Чорноморському узбережжі цими днями. Окрім того, приємним сюрпризом  для колективу є путівка до Будапешту.

Його режисер Олена Шарко поділилася радісною новиною з виданням «Володимирмедіа» і подякувала усім, хто підтримав акторів. А саме депутату Володимир-Волинської міськради Максиму Климюку, засновнику ТОВ «Агросвіт-Волинь» Євгену Шелепіні, директору ПП «Вантажні перевезення» Юрію Гупалу, піцерії ««Sorrento», директору мережі меблевих магазинів «Колорит» Володимиру  Тарасюку, підприємцю Андрію Книшу, депутату Зарічанської ОТГ Сергію Карпюку, директору агропідприємства «Західний Буг» Миколі Юнаку.

Нагадаємо: це не перша перемога народного аматорського театру «Відродження» імені Богдана Берези. У травні вони стали переможцями гран-прі Всеукраїнського фестивалю «Злата Фест. Золоті таланти України», який відбувся у Клевані, і у якому взяли участь понад 70 колективів з усіх регіонів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!