До редакції «Володимирмедіа» звернулась мешканка міста пані Юлія і поділилась проблемою, яка хвилює, з її слів, усіх мамусь, котрі потрапляють з немовлятами у дитяче відділення Володимир-Волинського ТМО.

Перебуваючи з дитиною на лікуванні у відділенні, вона та інші мами змушені годувати малюків, тримаючи їх на руках, оскільки  стільчиків для годування немає.

-Це є проблема кожної з нас, і лікарні зокрема, – говорить жінка. – Бо ми не тільки змушені годувати малечу, садовлячи  на коліна, що є досить не зручно, а й інколи у вбиральню з нею йти, бо немає як залишити. Дехто з медперсоналу не приховує, стільчики для годування немовлят були б не зайвими у відділенні. Але поки ніхто цього питання не порушував, бо є важливіші. Тому, порадившись з мамами у палаті, вирішили звернутись до громадськості. Можливо у когось вдома є такі стільчики, які він вже не використовує, або може знайдеться меценат, котрий подарує їх відділенню. Впевнена, усі мамусі, дітки яких змушені проходити лікування у дитячому відділенні Володимир-Волинського ТМО, будуть щиро вдячні кожному, хто допоможе у вирішенні цього питання.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!