Літо – пора відпочинку. Кожний намагається виїхати  подалі від міста, втомившись від міського шуму, гаму та кіптяви. Однак з кожним роком відпочинок стає все дорожчим у палані коштів. А для тих, хто полюбляє одягати, ідучи на пляж, коштовності, його вартість може  зрости удвічі, а то й утрічі.

Перебуваючи на Світязі, кореспонденту “Володимирмедіа” випала нагода порозмовляти із чоловіком, який шукає саме такі згуби. Він блукав озером із металошукачем в руках, яким постійно водив під водою. На голові навушники, збоку, на поясі сумка.

Співрозмовник зауважив, спершу придбав спорядження, до речі, не з дешевих, вартість якого коливаєтся у межах 10 тисяч гривень. Проте воно за сезон окупилося. Далі – справа техніки. Для прикладу,  мовчки відкрив сумку та показав декілька золотих виробів. Найбільшим своїм уловом вважає золотий годинник, якого вдалося віднайти у піску.

За літо, тобто за сезон купання, такі шукачі загублених речей добряче заробляють на золотому та срібному ломі. У той час, коли  відпочиваючі втрачають дорогоцінні речі.  То ж добряче варто подумати, чи брати із собою  ювелірні прикраси, коли вибмираємось на омріяний відпочинок.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!