На вулиці Клима Савура в даний час здійснюється довгоочікуваний ремонт грунтової дороги – грейдерування, насипання щебеню з метою подальшого асфальтування. Проте місцеві жителі, котрі десятиліттями «місили» багнюку, замість радіти знову засмучені. «Бо роботи проведено лише на частині вулиці, хай і на переважній. Дорогу загрейдерували до промислової залізничної колії. Однак, ще 50 метрів вулиці біля мого будинку, по якій діти ходять у школу, а дорослі у лікарню, залишились поза увагою будівельників», – стверджує  Тетяна Мірошниченко. Саме тому мешканка вулиці Клима Савура й вимагає від виконавчої влади усунути даний недолік та відремонтуватиусю дорогу, аж до крайнього будинку. «Не робіть для нас без нас!», – обурюються й інші тутешні громадяни.

«Якась дивна практика існує у Володимирі-Волинському: одним – усе, іншим – частково,  декому  – взагалі нічого. Хто і для чого ділить людей на «своїх» та«чужих»? Чому виконавча влада вдає, що не чує громаду, ігнорує тих, хто найняв тих чиновників-виконавців  на роботу, своїми податками   платить їм заробітну платню?», – услід за людьми  обурюється депутатка міськради  Світлана Федонюк. А щоб отримати відповіді на свої та своїх виборців запитання, надіслала звернення до  начальника  Управління житлово-комунального господарства і будівництва Віктора Фіщука із вимогою усунути недоліки, інформувати громаду про проектну вартість робіт.

Мешканці вулиці Клима Савура, названої так на честь легендарного козака, чиє ім’я взяв за  псевдо повстанець  Дмитро Клячківський,  сподіваються, щоу виконавчій владі їх таки почують і  здоровий глузд переможе бажання вкотре «зекономити» бюджетні кошти.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!