Проблема благоустрою вулиць залишається досить актуальною. Оскільки ремонту потребують чимало, але не до усіх доходить черга. Хоча є й такі, які чекають на нього десятиліттями. Влада запевняє, на всі одразу не вистачає коштів, тому ремонтують ті, які потребують його найбільше. Та додає, з часом дійде черга і до них. Але люди, котрі за власний кошт попроводили каналізацію і виготовили ПКД, сумніваються в обіцяному. Однак не перестають вимагати і стукати в усі двері.

Вулиця Роксолани не входить до списку вулиць, які підлягають ремонту у 2018 році. Можливо, владці вважають, що там все гаразд. Якщо хтось не в темі, вона знаходиться у центрі міста, метрів 200 від площі Героїв. Тротуару по одному її боці сміливо можна сказати,  немає, а залишки  того, який колись вкладали, ледь проглядається крізь траву та хащі, які ніхто чомусь не покосить.  Тож нерідко доводиться йти по дорозі або по інші стороні вулиці, де він який не який, але є.

У неділю, на свято Преображення Господнього, коли віряни поверталися з храмів з освяченими яблуками, цією вулицею убік автостанції проходила група людей старшого віку, чоловік із двадцять. Ймовірно, це були  туристи, а може й прихожани. Хоча відсутність кошиків з фруктами та одяг, який більше відповідав туристичному стилю, ніж тому, у якому ходять до церкви, наштовхував на думку, що швидше за все це були гості міста. Однак справа в іншому. Крокуючи гамірною компанію і щось активно обговорюючи, одна з жінок промовила: «Центр міста, а тротуарів немає. Розминутися неможливо. У нас такого не побачиш».

Щось ще потрібно говорити? А ми й далі будемо говорити про приваблювання туристів у місто?

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!