У попередній публікації видання акцентувало увагу читачів на підсумках ЗНО у трьох навчальних закладах Володимир-Волинського району. У продовження цієї теми публікуємо узагальнений  аналіз  підсумків ЗНО учнями навчальних закладах міста, у тому числі двох коледжів – педагогічного і аграрного та вищого професійного училища.

Якщо взяти до уваги підсумки ЗНО із української мови та літератури,  лідерами оцінювання за високими балами є гімназія імені О.Цинкаловського, ЗОШ №1, спеціалізована школа –інтернат та інтернат для дітей з вадами слуху. Найгірша картина  з набраними балами  у ВПУ, де із 99 учасників 52,53% учнів не подолало прохідний поріг.  Друге місце «лідерства» посідає агротехнічний коледж, в якому із 172 учнів не дотягнули до порогу 26,74 %.  Всього на ЗНО із української мови та літератури зареєстровано 709 осіб, з яких 106 – не полодало поріг, натомість 74 – показали найвищі бали (180-200).

З предмету  «Історія України» найкращі результати під час здачі ЗНО показали педагогічний коледж, гімназія та ЗОШ №2. Всього з даного предмету зареєстровано 152 особи, 6 з яких – не подолаго порогу, а 15 показало відмінні знання, набравиши від 180 до 200 балів з даного предмету.

З математики  найращі результати у  ЗОШ №5, спеціалізованої школи-інтернату та інтернату  для дітей із вадами слуху.  На відміну від них, із 11 учнів ВПУ, які зареєструвалися для здачі ЗНО  з цього предмету,  63,64% – не дотягнули до порогу. Всього ж тестувалося 100 осіб, 14 з яких – провалило тести.

На ЗНО з фізики у місті зареєстровано 25 осіб, з яких 3 – не набрало сотні балів, поряд із тим 2 – показали високі результати оцінювання.  У рейтингу найкращих вже традиційно лідирує гімназія імені О.Цинкаловського, ЗОШ №2, ЗОШ №3 та спеціалізована школа –інтернат. Практично усі навчальні заклади міста, учні яких зареєструвалися на здачу ЗНО із біології, хімії та географії, показали хороші знання.

Із англійської мови лідером за якістю знань виступила гімназія імені Цинкаловського, де із 16 тестуючих – 37,57% увійшли до рейтингу від 180 – 200 балів. Не гірший результат учень цього навчального закладу здобув із німецької мови, здобувши високий бал оцінювання. У ЗОШ №1 та ЗОШ №5  не зареєстровано жодного учня, який би не подолав порогу у 100 балів з англійської мови.

Зважаючи на високі результати оцінювання з основних предметів, варто віддати шану педагогічним колективам усіх навчальних закладів Володимира-Волинського.

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!