Волинь останній тиждень розбурхують повідомлення про заманювання дітей невідомими людьми, які на автомобілях зупиняються біля  них та просять допомоги під різними приводами: то магазин показати, то якийсь будинок. При цьому обіцяють купити солодощі.

Виданню «Володимир Медіа» стало відомо про вчорашній (21 серпня) факт подібного спілкування із двома підлітками 9-ти та 12-ти років у місті Устилузі. Коли  вони виганяли вранці корів, поряд  з ними зупинився джип чорного кольору марки «БМВ» . Водій, відкривши бокове вікно авто, поцікавився, де можна придбати цвяхи, запропонувавши при цьому показати йому магазин, у якому мав здійснити покупку. Свідком розмови, як розповідають очевидці, стала сусідка хлопчиків,  яка забрала їх від допитливих чоловіків.

Матір, вислухавши розповідь  дітей, відразу ж викликала  правоохоронців  та написала заяву до  Володимир-Волинського відділу поліції. Оскільки незнайомі чоловіки не спричинили жодної шкоди дітям, претензій вона до них не пред’явила. На цьому усе й закінчилося.

Варто додати, випадок трапився на одній з віддалених від центру вулиць містечка. Що або кого шукав чорний джип там, – можна лише здогадуватись. Але аж ніяк не цвяхи. Батькам варто бути уважними і берегти дітей, і наказувати не розмовляти з чужинцями, тим більше, не сідати у машину. Бо до біди недалеко.

 

 

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!