25 серпня у Володимирі-Волинському  відбулися урочистості – військова частина 2892 зустрічала  Бойовий прапор, вручений на День Незалежності у Києві. Командиру 39-го зенітно-ракетного полку полковнику Костянтину Заіченко знамено вручив начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко.

Захід розпочався з мітингу на стройовому  плацу, де командир частини привітав військовослужбовців із цією визначною подією, зазначивши: «Прапор є символом честі, доблесті, слави і продовження бойових традицій Збройних Сил України.  Під ним ми з вами будемо служити народу, оберігати його мир та спокій та стояти на сторожі інтересів держави. ».

   Преосвященний Матфей, єпископ Володимир-Волинський і Турійський відслужив молебень та здійснив обряд освячення Бойового прапора.  А також подякував захисникам за віддану службу на благо України й мирне небо над головою, на сторожі якого вони стоять. Від імені міської влади зенітників привітав заступник міського голови, секретар міськради Олег Свідерський, від спілки ветеранів, учасників та інвалідів АТО Володимира-Волинського з вітальним словом виступив Микола Гінайло.

Під звуки військового оркестру з нагоди 27-ї річниці Незалежності України  командир Заіченко вручив військовослужбовцям почесні нагороди та відзнаки за участь у бойових діях, серед яких – президентські. А також чимало з них отримали військові звання.

На завершення заходу особовий склад частини  пройшов урочистим маршем, вперше крокуючи під Бойовим прапором частини.

Відтепер захисники повітряного простору з честю виконуватимуть бойові завдання під своїм прапором. А вже зараз розпочинають підготовку до виходу у зону ООС.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!