В Аргентині переховувалася волинська чиновниця, яка привласнила 1 млн 200 тис гривень. Начальник відділу ДП “Центр державного земельного кадастру” Волині постане перед судом. Пише Область. Онлайн.

Жінка звинувачується в незаконному заволодінні та розтраті у складі організованої злочинної групи 1 млн 200 тис гривень коштів, що належали підприємству.

Протягом 2013-2014 років організована злочинна група, до складу якої входило дев’ять осіб з числа працівників та начальниці ДП “Центр ДЗК” заволоділи коштами даного підприємства (1,2 млн гривень).

Обвинувачувана займалась пошуком підставних осіб, яких потім фіктивно працевлаштовувала. Пізніше від імені цих осіб укладалися цивільно-правові угоди, які чиновниця за вказівкою керівника філії завіряла, а також додані до них розрахунки та акти прийому виконаних робіт. У розшуку волинська чиновниця перебувала з квітня 2015 року.

В кінці минулого року її затримали в Аргентині. Незважаючи на відсутність договорів про екстрадицію між Аргентинською Республікою та Україною, аргентинська сторона ухвалила рішення про видачу правопорушниці за запитом української сторони на засадах взаємності та доброї волі. До речі у сфері міжнародного співробітництва – це безпрецедентний випадок.

Обвинувачуваній міру покарання невдовзі обере суд. В даний час у суді також перебувають провадження щодо інших членів організованого злочинного угрупування.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!