29 серпня 2018 року вступила в силу норма закону про накладення додаткових штрафів на суму боргу по аліментах.  Як інформує  Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Мін’юсту.

Однією з новацій другого пакету законів “Чужих Дітей не Буває”, спрямованих на посилення захисту прав дітей та введення інституту відповідального батьківства, стало впровадження додаткових штрафних санкцій за заборгованість по аліментах більше 1 року. Ці штрафи будуть спрямовані безпосередньо дітям і будуть своєрідною компенсацією за несвоєчасне отримання ними коштів.

Якщо у платника аліментів виникає заборгованість в сукупному розмірі більше, ніж сума відповідних платежів за 1 рік, то на таку особу буде накладатися штраф у розмірі 20% від суми заборгованості. Якщо ж сума заборгованості буде перевищувати в сукупному розмірі суму відповідних платежів за 2 роки , то в такому випадку штраф буде збільшуватися і відповідно складе вже 30% відповідно. Якщо заборгованість більше трьох років – штраф зросте до 50% від суми боргу.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!