Протягом дня  «Володимирмедіа» втретє порушує тему благоустрою міста. На цей раз до редакції звернулись жителі вулиці Солопа. Проблема, яка змусила їх це зробити, стосується асфальтування вулиці, вірніше, відсутність асфальту. Неодноразово вони звертались із цим питанням до міської влади, однак результату не дочекались.

-Ще коли погожа днина і на голову не капає, можна ходити, а як падає дощ або навесні тане сніг, або вдома сиди, або плавай у тих баюрах.  – говорять люди.

А кількома днями раніше стали свідками розважального заходу для дітей, який відбувався на сусідній вулиці Лермонтова, і який проводив осередок однієї з політичних сил міста. У перервах між танцями, іграми та конкурсами ведучий у мікрофон зазначив, що гарна дорога, на якій відбувається свято, – турбота одного з депутатів, котрому варто подякувати за неї.

-Ми хочемо звернутись до влади, чому дороги покриваються асфальтом для депутатів? А як на нашій вулиці не проживають вони, то нам ходити по калюжах і камінні? – обурюються жителі. –Коли  Скільки ще будемо оббивати пороги і просити владців звернути на нас увагу? Невже ми не люди, і не заслуговуємо на те, щоб жити у нормальних цивілізованих умова?

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!