Ось таку картину можна побачити на вулиці Княгині Ольги навпроти магазину “Автодоктор”. Цей небезпечний люк побачив мешканець міста Виктор ПодзизейАктивна Громада Володимира-Волинського та попросив у користувачів максимального репосту.

Однак пройшло, за його словами три дні, а ніхто так і не зреагував на його попередження. А навіщо? Нічого ж страшного не трапилось. Поки. Та не дай Бог, коли хтось влетить у яму і покалічиться, або станеться ДТП, винних шукатимуть довго. І не знайдуть. Швидше вину покладуть на постраждалих, що не могли оминути. Або звинуватять людей, що самі не поремонтували. Це зараз звично, – перекладати чужі обов’язки, за які хтось отримує гроші, на містян. Бо ж живемо у місті, тому маємо за власний кошт і дороги робити, і комунікації прокладати.

Та й коли владі займатися такими дрібницями було? По-перше – вихідні, по-друге – початок навчального року, урочистості, на яких потрібно виступити з гарною промовою, майданчик відкрити новенький, що вже стало ритуалом. До речі, дивним і кумедним, бо, здавалося, звична справа для чиновників, – дбати за майбутнє дітей, а тут культ з цього роблять. А ось там, де потрібно подбати за безпеку пішоходів та водіїв, чомусь нікого не видно. Поки грім не вдарить…

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!