У Володимирі-Волинському по вулиці Устилузькій, 19 відкрито новий сучасний європейського зразка торговий заклад «САДБУД». Своєю задумкою та асортиментом він кардинально відрізняється від інших магазинів, оскільки окрім ексклюзивної групи товарів для оздоблення на наповнення будинку, посуду, фурнітури для багатьох предметів побуту, столових предметів, для покупців створено оглядово-відпочинковий павільйон, де зі смаком виставлено зразки декору для  відпочинку, озеленення,  дизайну саду та прибудинкових територій не лише котеджів, а й дачних  будинків. Тут представлено оригінальні підвісні крісла, не менш оригінальний намет, макети колодязя, мініатюрного потяга з квітами та безліч інших предметів домашнього вжитку, які   для Володимира є новинками.

Саме ж відкриття відбулося просто і невимушено, без помпезних промов та перерізання стрічок, на яке завітали друзі, рідні, колеги господарів та просто перехожі, які заради цікавості завернули у гостинно відкриті двері закладу. Грала приємна  музика, за бокалом шампанського велася невимушена розмова, звучали слова вражень від креативного оформлення та асортименту товару, якого у місті ніде більше не віднайдеш.

Господинею цієї краси є Наталія Борбелюк. Ініціатором та автором креативної ідеї виступає її чоловік – Олег Борбелюк, відомий у місті бізнесмен та власник меблевого гіганту.

Як зазначила в розмові пані Наталія, подорожуючи світом, помітила одну деталь: європейці надто багато уваги приділяють декору для свого саду. Вони разом з чоловіком відвідували безліч магазинів, де можна було придбати  оригінальні предмети для сервірування столу, кухні та кімнат. На цьому фоні й виникла ідея відкрити власний магазин, де кожний покупець мав би змогу придбати для себе ексклюзивну річ. Якщо не для себе, то на подарунок кращого асортименту у Володимирі не віднайдеш. У втілення задуму, як доповнила Наталію її дочка Божена,  докладала зусиль уся сім’я. Тож сміливо і поправу можна назвати це – родинною справою. На запитання, чому окрасою вивіски є сова, що у лапках  тримає лопату, пані Наталія зазначила: «Сова –символ мудрості. Для нас вона ще виступає у ролі будівельника, котрий майструє будинок та створює затишок не лише в ньому, а й навколо».

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!