На Волині під час уроку фізкультури померла першокласниця. 
Трагедія сталася у селі П’ятидні Володимир-Волинського району. Пише Волинь.

У телефонній розмові Світлана Дубицька – заступник голови Устилузької міської ради, до якої належить село П’ятидні, розповіла, що це сталося на уроці фізкультури. В якийсь момент дитині стало зле і вона впала буквально на вчительку, яка її підхопила. 

Вчителька молодших класів проводила  заняття у спортивному залі. Першокласники виконували легенькі вправи. В якийсь момент дитині стало зле, і вона впала буквально на педагога, яка її підхопила.

Далі, уже разом із матір’ю дівчинки, яка чекала в коридорі і мала забрати доньку після уроків додому, вона викликала “швидку” допомогу. На жаль, коли медики прибули, то їм довелося лише констатувати смерть дитини. Свідком трагедії, що відбулася на уроці фізкультури, стала бабуся однієї з учениць, яка сиділа на лавочці безпосередньо у спортивному залі. За словами Світлани Дубицької, яка побувала в школі після трагедії, дівчинка прийшла у перший клас із довідкою, яка допускає заняття фізкультурою у загальній групі. Що спричинило смерть дитини, стане відомо після проведення експертизи.

У батьків це була єдина дитина.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!