У Володимирі-Волинському успішно працює та розвивається меблеве підприємство ТзОВ  «Гербор-Холдинг», керівником якого є Олег Борбелюк. Попри те, що фабрика  гарантує тисячі робочих місць із гідною заробітною платою, виступає одним із найбільших бюджетоформуючих платників міського бюджету, міська влада занесла її у «чорний список», прикриваючись тендерами та системою «Прозорро».

Саме на цьому наголосили депутати Володимир-Волинської міської ради Руслан Мороз та Максим Клим’юк на черговій сесії  7 вересня.

Депутат Руслан Мороз, під час обговоренння звіту начальника управління освіти молоді та спорту В’ячеслава Петрука поцікавився, де замовляються меблі, коли у місті є своя меблева фабрика?

До дискусії долучився депутат  Максим Клим’юк, котрий повідомив,  що  «Гербор Холдинг» виробляє меблі для шкіл Зимнівської громади і ніяких проблем з цим не виникало. То ж чому виникають проблеми із наповненням подібними меблями шкіл міста?

У свою відповідь Петрук зазначив, меблі повинні мати необхідні сертифікати, а закупівлі в бюджетні заклади йдуть через систему «Прозорро», наголосивши на тому, що й володимирські підприємці та підприємства можуть  на рівних умовах брати участь в торгах.

Проте подібна відповідь  не стала вичерпною для депутата Руслана Мороза.  Його цікавило, чому у Володимирі є місцевий виробник, котрий платить податки до міського бюджету, забезпечує жителів Володимира-Волинського робочими місцями, надає їм увесь пакет соціальнитх гарантій, меблі закупляють десь аж у Закарпатті.

   Довідково: підприємство «Гербор Холдинг» відоме далеко за межами держави.  Герборівські меблі  вже давно завоювали ринок Європи – 28 країн, розширивши кордони аж до Монголії.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!