На сесії Володимир-Волинської міської ради, яка відбулася 7 вересня, одним із питань порядку денного було  використання прапора ОУН на території міста Володимир-Волинський. Автор рішення депутатка від «Свободи» Ірина Мельник апелювала  розумінням  істинної ідеології червоно-чорного стяга – прапора країни, яка охоплена боротьбою та нагодою 89-річчя від Дня створення ОУН.

Даним рішенням  «свободівка»   рекомендує піднімати біля адміністративного будинку Володимир-Волинської міської ради, а також на будівлях, у яких розміщуються органи місцевого самоврядування, революційного прапора ОУН у певні дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв.

Думки в сесійній залі розділилися. Депутат Руслан Мороз, зважаючи на  ситуацію в країні, різношерстну ідеологію населення Сходу, Заходу, Півдня,  взагалі запропонував це рішення зняти як таке, що не на часі. Як наголосив Руслан Андрійович, нам не потрібно «провокувати одне одного. Якщо ми тут робимо якісь речі, щоб сподобатися, то ми маємо усім подобатися».

Вважає, що до даного питання потрібно підійти виважено. Тому  подібні «дратівливі фактори», як наголосив депутат, потрібно   усувати. «Моя позиція така: зняти з порядку денного дане рішення і не голосувати за нього взагалі», – підсумував сказане Руслан Андрійович.

Крім цього, Руслан Мороз вважає, що підняття прапорів не вирішить проблеми життя володимирчан. Однак більшість депутатів вирішили прийняти рішення.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!