У другу неділю вересня танкісти святкують свій професійний день – День танкіста.  Вже традиційними сатли зустрічі винуватців свята, серед яких ті, хто служив у радянській армії, учасники Другої світової та афганських воєн Володимира-Волинського  біля підніжжя пам’ятника воїнам танкістам-визволителям міста, щоб вкотре пригадати службу у танкових військах, роки, опалені війною та віддати шану тим, хто невідворотньо покидає їхні ряди.

Цьогоріч у такий день святкував свій 93-ій день народження  володимирчанин Василь Сергійович Павлов, котрому у роки Вітчизняної війни доводилося чотири рази вибиратися із палаючого танка. З нагоди цієї поважної дати, окрім вітальних промов, Василю Сергійовичу від імені ветеранської організації «Захисник» вручено подарунок.

Під час святкового обіду, який влаштував депутат міськради Руслан Мороз, винуватці свята ділилися своїми проблемами  та переживаннями, згадували бойових побратимів, котрих вже немає з ними, а також з болем у серці говорили про нинішню війну, у якій гинуть кращі сини України.  Прикро, що про існування багатьох  забула міська влада. Особливо воїнів-афганців. Їх уже не запрошують на різноманітні міські заходи, бо в державі з’явилася інша актуальна тема – війна з Росією.

Руслан Мороз запропонував активізувати ветеранський та афганський рухи у Володимирі-Волинському, залучати до рядів громадських осередків якнайбільше людей, які пройшли війну, Афганістан, допомагати їм вирішувати різноманітні проблеми своїх побратимів та постійно нагадувати владі  про себе.

Боляче стало дивитися на  пам’ятник. Його підніжжя більше нагадує картину після артобстрілу: асфальт поколотий, валяється великими шматками. І нікому до цього немає діла. При тому, що майже щороку у Володимирі-Волинському у центрі перекладається бруківка по одному і тому ж місці. Невже люди, які віддади своє здоров’я, молодість, пройшли горнило війни не заслуговують  шани?

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!