До редакції звернулася жителька Володимира-Волинського Валентина Федорівна з проханням висвітлити на сторінках видання тему, що стосується пасажирських перевезень. Ні, не по місту, а за його межі. Зокрема, до Луцька.

Пані Валентина не часто їздить до обласного центру, проте нещодавня її поїздка спровокувала хвилю негативних емоційяк її так і  пасажирів приватного таксі – буса.

Зазавичай приватним транспортом користуються ті, хто бажає швидше дістатися до населеного пункту, або ж на визначену годину. Підійшла жінка до одного із таких водіїв, який поблизу автостанції Володимира-Волинського збирав пасажирів до Луцька. Чекати довелося ледь не годину поки салон вдалося заповнити, після чого одразу зібрав  по 65 гривень. Така вартість проїзду приватним транспортом. Одна із пасажирок, коли під’їжджали до Луцька, поцікавилась у водія, чи він не зверне на Львівську, що є майже по дорозі, бо їй там потрібно було бути на визначений час. Друга попросила підвезти  до обласної лікарні, її сусідка по салону – до залізничного вокзалу. У відповідь водій запевнив, що усіх розвезе, хто куди скаже. Однак, для  цього треба ще доплатити…  по 20 гривень з кожного. Якщо хтось не згідний з таксою, доставить до автовокзалу.  Це – кінцева зупинка. Пасажирів це здивувало, бо раніше водії підвозили своїх пасажирів, якщо це майже по дорозі – безкоштовно, або за символічну плату, яка є у автобусі. Крім того, він й так бере за проїзд на 10 гривень більше, ніж у рейсових автобусах.

На це водій невдоволено почав пояснювати, що у ціну проїзду входить комфорт та швидікісна доставка. Кому не подобається, нехай  добирається сам. Воно то так. Але що матимуть вони, коли усі їздитимуть рейсовими автобусами? Та й самі пропонують свої послуги, чіпляючись за рукав перехожих, у надії, що ті їхатимуть до обласного центру. Хоча якби не було попиту, то б тоді задумались, чи варто брати за кілька метрів вартість ледь не у пів-ціни від Луцька до Володимира.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!