13 серпня на сайті «ВолодимирМедіа» опубліковано відкритого листа жительки Володимира-Волинського Любові Ростопчиної до міської влади, зокрема до голови міської ради Петра  Саганюка Чи здатна влада вирішувати проблеми жителів княжого міста?

Якщо вдатися до законодавства, лист Любові Михайлівни можна розцінювати як звернення, на яке автор бажає почути відповідь. Проте добігає місячний термін, а жодного руху з боку владних структур не спостерігається. Ні тобі комісії не створено, приміром з числа фахівців або ж депутатів. Ні тобі надісланого офіційного листа на адресу пані Ростопчиної.

Більше того, як наголосила Любов Михайлівна, на один із нещодавніх дзвінків 1 вересня на кабінет міського голови Петра Саганюка, їй  повідомлено, що міський голова на лікарняному.  Кабінет першого заступника Ярослава Матвійчука, як розповіла жінка, також для неї з певних пір завжди зачинений. Ростопчина у розпачі,  проте  й досі живе сподіваннями у те, що їй підуть назустріч та колегіально вирішать підняту у листі проблему.   І хоча обіцяного три роки чекають,  Любов Михайлівна все ж таки має надію на те, що хоча б дещиця з того, що обіцяли керівники різного рангу, буде виконано. А жінка просить перенести латаний-перелатаний водогін,  що межує з  вигрібною ямою, в інше місце. Однак цього ніхто поки не поспішає робити. Якби той сморід дошкуляв комусь із владців, справа б давно вирішилась. А так вона змушена жити і нюхати ті “аромати”, бігати по судах та кабінетах, сподіваючись до останнього, що доб’ється правди.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!