Перейменувати  Володимир-Волинську спеціалізовану школу інтернат I-III ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» у  Володимир-Волинський ліцей «Центр освіти»  Волинської обласної ради рекомендувала сьогодні, 13 вересня, постійна комісія з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму, підтримавши відповідний проект рішення. Про це пише Волинь онлайн з посианням на на сайті Волиньради.

Нагадаємо, навколо цього навчального закладу було чимало дискусії щодо того, з якого бюджету він повинен фінансуватися. Щоб мати статус обласного закладу в школі небхідно мати не менше 70 % учнів з області, решта можуть бути мешканцями Володимира-Волинського.

На попередньому засіданні комісія відклала розгляд питання, оскільки було чимало нюансів, які не дозволяли цього зробити.

Перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик побував у закладі та вивчав ситуацію у складі робочої комісії.

Він наголосив, що повних відповідей на усі питання немає досі. Однак, є принципова позиція зберегти майно закладу в обласній комунальній власності. Зі слів Пирожика, пропорції у складі учнівського контенгенту формально збережені.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!