Всеукраїнське талант-шоу “Диво-дитина”, у якому взяли участь діти з різних регіонів України, відбулося у Львові цими днями. Організатори дійства – рекламно-продюсерський центр “VINKS”, під керівництвом Людмили Бурбури. У складі журі Христина Заєць фіналістка відбору шоу “Танці з зірками”,  Наталя Шамріцька,  директор школа краси” ДІАС”  Ірина Дільна та заслужений волонтер, яка допомагає дітям із зони АТО – Ксюша Київська. 

Володимир-Волинський на шоу представляли дві чарівні володимирчанки, котрих запросила сама Людмила Бурбура після їх виступу на конкурсі “Битва талантів”,  на якому вона була у складі журі. Це – чотирирічна Яна Клим’юк та Ліна Ткачук. Варто зазначити, маленька Яна – наймолодша учасниця на “Диво-дитині”. Дівчинка підготувала номер, у якому декламувала вірш – “Моє місто”, за що отримала нагороду – диплом та подарунки від спонсорів заходу.

Ліна Ткачук виступала у вокальній групі і посіла 1-е місце, виборовши при цьому Гран-Прі конкурсу.

Подарунки учасники отримали від Марини Кінах,  дизайнера  Зоряни Кириленко, Європейської школи Бізнесу та Лідерства  ГО”Усмішка дитини” та ТВК Південний.

В результаті, голова журі заслужений журналіст України, Президент благодійного дитячого фестивалю, експерт телевізійних соціальних проектів «Стосується кожного» і «Говорить Україна» – Марина Кінах запросила юних волоимирчанок представляти наше місто  у Київську адміністрацію на благодійний концерт, який відбудеться у грудні у столиці нашої України – місті Києві, а також на виставку українського виробника.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!