Верховна рада України підтримала за основу та в цілому у першому читанні законопроект №8394 “Про внесення зміни до статті 12 закону “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, передає кореспондент РБК-Україна.

Проектом передбачається надання права на забезпечення жилими приміщеннями без урахування норми щодо надання жилого приміщення або грошової компенсації один раз протягом усього часу проходження військової служби.

Також законом надається право на забезпечення жилим приміщенням за новим місцем служби або перебування (проживання) без урахування прав військових на користування наданими раніше службовими жилими приміщеннями, жилими приміщеннями для постійного проживання або права власності на жилі приміщення з одночасним припиненням цих прав у порядку, що визначається Кабінетом міністрів України.

Крім того, передбачається надання права на забезпечення жилими приміщеннями з урахуванням попереднього часу перебування на квартирному обліку в порядку, що визначається Кабміном.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!