20 вересня відбулася чергова сесія Володимир-Волинської районної ради, ключовими питаннями якої були бюджет, стан злочинності, підготовка до зими, фінансування військової частини та нормативно-грошова оцінка земель.

Зважаючи на те, що усі питання порядку денного досконало розглядалися на постійних депутатських комісіях, в загальному у депутатів питань ні по бюджету, ні по  готтьвності бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період не виникло. А ось по нормативно-грошовій оцінці звучали певні суперечності, оскільки за думкою декотрих  депутатів вона була таки заниженою.

Свою точку зору висловила голова РДА Наталія Василець, котра першою поставила під сумнів економічне обгрунтування нормативно-грошової оцінки, яку  рахувала дещо заниженою. На противагу Наталії Володимирівни, дехто із депутатів, зокрема Вячеслав Карп’юк, Ігор Антощак та Сергій Панасюк, нормативно-грошову оцінку  вважали такою, яка відповідає дійсності. Усі депутати стояли на тому, що подані для розгляду окремі земельні ділянки давно перейшли до розряду непривабливих та важкодоступних: лози, болота та заліснення. І коли рішення   не прийметься, ці землі з часом зазнають повного запустіння. У свій довод вони зазначили, що усі цінові питання  вирішить  земельний аукціон, на який згодом земельні ділянки можливо будуть виставлятися. Проте більшість депутатів все ж таки засумнівалася  у правильност наведених у проекті рішення цифр,  тому в кінцевому рахунку рішення таки не було прийняте.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!