На сесії Володимир-Волинської районної ради депутати внесли зміни до Програми в частині матеріально-технічного забезпечення військових частин, ОРВК та надання матеріальної допомоги жителям району, які укладатимуть контракти на військову службу.

До кінця року заплановано з районного бюджету  виплатити 90 тисяч гривень одноразової допомоги жителям Березовичівської та Хобултівської сільських рад в розмірі по 4 тисячі кожному за укладання контрактів.  Аналогічну суму зобов’язуються виплачувати територіальні громади. Всього до 2020 року заплановано виплатити 360 тисяч гривень грошової допомоги.

Крім того, виділено 50 тисяч на ремент техніки (усього 200 тисяч); на надання транспортних послуг – 10 тисяч; на рекламно-агітаційну продукцію – 5 тисяч; на ремонт приміщень пункту управління та запасного пункту управління штабу зони ТРО – 10 тисяч; на придбання ПММ, будівельних матеріалів та інструментів для облаштування блок-постів, харчування – 200 тисяч; на ремонт казарм в/ч А1008 – 30 тисяч гривень.

Загальна сума коштів, яку депутати погодили спрямувати до кінця року на утримання місцевих військових формувань, становить 395 тисяч гривень. По 355 тисяч гривень планується витратити у 2019 та 2020 роках.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!