Про цю жінку неодноразово писало наше видання. Нагадаємо: Надія Нестеренко виховує трьох діток, один з яких – Іванко страждає на ДЦП. Попри невітшний діагноз, вона не здається і докладає усіх зусиль, щоб поставити його на ноги. Результати, запевняє, є. Якщо при народженні йому пророкували повну нерумість, то сьогодні хлопча розмовляє, сидить, рухається та намагається стати. Щоправда, останнє дається з велими зусиллями. Але на лижах дитина їхала. Однак ходити самостійно не може. Але Надія не здається, і вперто йде до поставленої мети – поставити Іванка на ноги. Допомагають їй у цьому як медики, так і добрі люди, які підтримують фінансово, оскільки реабілітація за спеціальною програмою, вартує недешево. За що вона щиро вдячна усім.

Однак це не єдина проблема у сильною і водночас тендітної жінки. Так склались сімейні обставини, що вона змушена винаймати житло разом із дітьми. Оскільки працювати немає можливості, бо змушена доглядати хвору дитину, все ж намагається хоч якось виходити зі скрутного становища. Так, нещодавно на своїй сторінці у Фейсбук Надія звернулась до спільноти допомогти за підробітком. На повний день не може погодитись, а ось на кілька годин згідна навіть прибирати у домівках, аби заробити гроші. Бо просити щоразу на лікування Іванка  соромно і незручно, коли у самої руки є. Та й інших діток потрібно одягати, годувати.

А тут ще одна проблема виникла, якою поділилась, але, каже, соромиться просити допомоги. Бо люди й так підтримують, а тут знову їй щось потрібно. Але потім все ж погодилась, щоб видання написало, можливо хтось відгукнеться. Річ у тім, що у квартирі, яку віднедавна винаймає Надія, не вистачає ліжка. Тому їй доводиться спати на матраці. Можливо у когось є таке, яке йому не потрібне, але ще придатне до використання. Вона була б щиро вдячна за такий подарунок. Бо купити при її достатках нове наразі немає можливості. А спати на чомусь потрібно. Якщо знайдуться охочі віддати ліжко, прохання писати на Фейсбук у приват Надия Нестеренко. Наперед щиро вдячна кожному, хто відгукнеться.

 

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!