До редакції «ВолодимирМедіа» звернувся житель Володимира-Волинського з проханням надати на сторінках сайту роз’яснення відносно віднедавна незрозумілої тарифної політики Укрпошти. Як зазначив пан Василь, за те, що він перерахував 0,39 грн на користь комунальної установи міста за одну із  наданих послуг, у відділенні Укрпошти з нього взяли 7 гривень. Пояснили: за квитанцію.

За коментарем звернулися до начальника Центру поштового звязку №2 міста Володимира-Волинського Алли Барабаш. Як зазначила в розмові Алла Іванівна, з 10 вересня   Укрпошта працює за новими тарифвми.   Це не місцеві видумки, а офіційний документ, затверджений у Києві.

Зазирнувши на офіційний сайт Укрпошти вдалося розшукати оновлений документ. Дійсно, тарифи піднялися на усі послуги, які надає пошта. У нашому випадку послуга з приймання платежів на користь юридичної особи (у разі укладення договору або  у разі його відсутності) до 1000 гривень – для людини вартує 7 гривень, понад 1000 гривень – 14 гривень, вище 2000 – 19 гривень.

З цього слідує, що навіть коли людина сплачує гривню, сама ж квитанція коштуватиме їй щонайменше 7 гривень.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!