20 вересня у Володимир-Волинському історичному музеї відбулася презентація виставки старовинної цегли 12-19 ст. з фондів музею. Про це йдеться на сторінці музею у Фейсбук.
   На виставці експонується цегла-плінфа 12 ст., яка використовувалася при будівництві Собору Успіння Пресвятої Богородиці у м. Володимирі-Волинському, середньовічна цегла 15-19ст., цегла 17-19 ст.
Про історію Володимир-Волинського цегельного заводу розповів його колишній директор Микола Хільчук. Микола Федорович, котрому минуло 87 років, розповів про те, як формується цегла і якою важкою і благородною є робота працівників цегельні. Мешканка м. Володимира-Волинського Антоніна Солодуха показала стару світлину з родинного архіву, де зображений її прадід і повідала те, що він брав участь у будівництві церкви Св. Юрія у Володимирі.
З цікавістю слухали розповіді музейних працівників, Миколи Федоровича та Антоніни Володимирівни учні 7 класу міської гімназії ім. Олександра Цинкаловського разом з класним керівником Оленою Бондарук.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!