У кожної дитини є мрії, але якщо у більшості дівчаток та хлопчиків вони схожі, то є діти, у яких і життя, і бажання особливі. Вже не вперше ми пишемо про інклюзивно-ресурсний центр «Жовта парасоля», працівники якого інтенсивно займаючись  з дітьми із інвалідністю, постійно дбають і про розвиток установи. Разом із вихованцями вони створили стенд, на якому візуалізовані головні мрії та бажання центру. Серед них – облаштування кімнати соціально-побутової адаптації із справжньою кухнею, де б діти навчались куховарити, робити чай для своїх дружніх посиденьок, розігрівати принесений із собою перекус та виробляти такі необхідні для життя навички самообслуговування.

Перший крок до здійснення цієї мрії було зроблено за підтримки міської організації Радикальної партії Олега Ляшка. Відвідуючи нещодавно інклюзивно-ресурсний центр, голова організації Дмитро Юзвенко та депутат міськради Роман Горошкевич взяли бажання діток до уваги, а вже сьогодні привезли та подарували центру кухонні меблі, виготовлені на спеціальне замовлення для такої кімнати.

-Здійснювати дитячі мрії дуже приємно! Сподіваємось, незабаром усі бажання вихованців інклюзивно-ресурсного центру «Жовта парасоля» стануть реальністю, – прокоментував голова міської організації РПЛ Дмитро Юзвенко, – а ми намагатимемось і надалі підтримувати дружні стосунки, які вже зав’язались у нас з колективом центру та батьками вихованців.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!