Як повідомляє 24 Канал, осінній призов на строкову  службу  до лав ЗСУ триватиме з 1 жовтня по 31 грудня 2018 року. Тобто, термін подовжено до трьох місяців.

Призиватимуть чоловіків віком  20-27 років, які не мають права на відстрочку, без судимості та проблем зі здоров’ям. А ось молодь, котрій виповнилося 18-19 років,   може пройти службу в армії на добровільній основі (за контрактом).

Не призиватимуть тих, хто  оформив  опікунство над непрацездатними родичами; у кого дружина з інваліжністю; вагітна дружина; дитина-інвалід; має двоє і більше дітей; дитину у віці до 3-х років; самостійно виховує дитину; сирота або брат на строковій службі у цей час.

Окрім цього, не вручать повістки тим чоловікам, які проходять інтернатуру, аспірантуру, докторантуру.  До списку відсторонених входять священнослужителі;  педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів з повною вищою освітою; медичні працівники із  сільської місцевості; сільські, селищні, міські голови – на термін виконання ними цих повноважень; поліцейські – на весь період їхньої служби.

Якщо призовник не з’явився у визначений час і місце або не повідомив комісаріат про зміну місця проживання, на нього очікує покарання. За неявку  до військкомату без поважних причин – штраф 85-119 грн; повторне порушення протягом року збільшує штраф до 170-255 грн. А ухилення  від призову карається обмеженням волі терміном до трьох років умовно

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!