На носі опалювальний сезон та відповідно призначення субсидій. Але  скористатися цьогоріч цим благом матимуть право не усі. Особливо родини, до складу яких входять особи працездатного віку, які не перебувають на облкіу у центрі зайнятості або отримують зарплату «у конвертах». І ось Мінсоцполітики, враховуючи подібну ситуацію, дало змогу отримати субсидію навіть безробітним. Для цього  потрібно сплатити  єдиний соціальний внесок за три місяці. Йдеться про період, за який беруть доходи для розрахунку розміру допомоги.

Як зазначив  міністр соціальної політики Андрій Рева,  для “зимової” субсидії соціальний внесок достатньо сплатити за будь-які три місяці I-II кварталів 2018 року до моменту подачі документів в управління соцзахисту.

Стаття 10 Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” гарантує право на одноразову сплату ЄСВ. Сума ЄСВ складає 22% від мінімальної заробітної плати. Його сплата відображається у базі даних Пенсійного фонду. Цей період зараховують до страхового стажу українців.

Щоб отримати субсидію, українцям не потрібно виписувати з житла громадян, які не проживають за місцем реєстрації. За словами Андрія Реви, Постанова уряду №329 не вимагає виписувати людей, які прописані за адресою, але живуть і працюють в інших містах. Субсидія залежить від доходів тих, хто фактично проживає у домогосподарстві. Кількість прописаних не впливає на розмір субсидії

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!