Видання «Володимир Медіа» періодично подає поліцейську хроніку, в якій фігурують шахраї. Серед них як ті, хто втирається у довіру під виглядом соціальних  інспекторів, видурюють у людей поважного віку останні копійки, так і  особи ромської національності, котрі  ошукали довірливого дідуся та бабусю на досить-таки значну суму.

Ще один вид шахрайства, яким найбільше користуються шахраї, – продаж товарів через інтернет, зокрема через славнозвісний сайт «ОLX». І таких ошуканих людей у Володимирі-Волинському також вистачає.

Нині ж хочеться поінформувати читачів про ще один вид шахрайської схеми, яка завуальована під мережевий маркетинг. Саму тему підказав наш читачка – Оксана Андріївна, котра мала нагоду поспілкуватися з представником ділерської контори.

На перший погляд реалізація, а радше, впарюваненя товару, ніби не виникає ніякої підозри. Проте, якщо копнути глибше або детально вникнути у всю цю кухню, не завжди ділери працюють законно. Може хтось заперечити: кожний заробюляє так як може. Але ж не за рахунок довірливих людей набивати собі кишені?!

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!