Видання “Володимирмедіа” вже порушувало питання освітлення вулиць. Однак ситуація залишається без змін. Ліхтарі вмикаються, коли надворі добряче темно, або й взагалі не вмикаються, а вимикаються, коли ще темно. Наводимо приклади.

2 жовтня. Ліхтарі на вулиці Чорновола увімкнули о 19.45. Для уточнення: це вулиця з одностороннім рухом, біля якої знаходиться ЦПО. Інколи машини літають так, що страшно тротуаром ходити, а ввечері, коли нічого не видно, небезпека зростає. Фото “чорного квадрату” – “освітлення”, яке вдалося зафіксувати на мобільний телефон.

29 вересня. Вулиця Шухевича: від інфекційної лікарні до підприємства “Гербор Холдинг” –  суцільна темрява.  І це о 23.30.

Вулиця Поліської Січі. Жителі скаржаться, що  освітлення вмикають коли заманеться. Чимало мешканців, котрі проживають там, повертаються з роботи пізно ввечері, і бояться йти вулицею.

Влада продовжує економити. От тільки на чому? Або на кому? Чи потрібно щоразу ходити оббивати пороги, кляняючись чиновникам, щоб на вулицях “засвітило 21 століття”? І знову питання: а де ж ті мільйони, які йдуть на освітлення?

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!