Документ, який опублікований на сайті Володимир-Волинської міської ради,  – Програма благоустрою міста Володимира – Волинського на 2019-2021 роки.

На перший погляд, скупенька, бо окрім загальних заходів,  спрямованих на «забезпечення комфортного проживання мешканців міста» (дослівно з програми), конкретних об’єктів чомусь не вказано. Тому невідомо, де планується відремонтувати дорогу чи тротуар, повісити зайвий ліхтар, озеленити двір чи висадити алею з червоного дуба.  То ж варто депутатам та головам вуличних комітетів  вносити  пропозиції на розгляд міської ради.

Загальний фінансовий ресурс на три роки становить 46 мільйонів 678,1 тисяч гривень, з яких 14 мільйонів 373,7 тисячі гривень – на 2019 рік.

З програми відомо, що на утримання доріг, тротуарів, мостів, містків, шляхопроводів, зимове утримання доріг (підмітання прибордюрних ліній дорожнього покриття, тротуарів; очищення урн; очистка зливної каналізації та каналів і ровів для поверхневого водовідведення; прибирання і вивіз  снігу; вивезення сміття), утримання зупинок міського громадського транспорту; утримання площ, парків, скверів та інших місць масового відпочинку; вивіз стихійних сміттєзвалищ; утримання охоронної зони річок Луга, Риловиця та Смоч, міський бюджет планує виділити 4 мільйони 954,5 тисяч гривень.

На утримання  пристроїв  примусового обмеження швидкості руху транспортних засобів типу «лежачій поліцейській»; пішохідні переходи, в тому числі їх освітлення; дорожні знаки, оновлення старих знаків та встановлення нових згідно рішень сесії; поточний ремонт  світлофорів та встановлення нових секцій планується виділити 3 мільйони 601 тисячу гривень.

Передбачено 3 мільйони 540,2  тисячі гривень на поточний ремонт дорожнього покриття вулиць, тротуарів, квартальних проїздів, прибудинкових територій, заміна бордюрного каменю та поребриків.

На озеленення і  ліквідацію наслідків стихії та бурелому планується виділити з бюджету 1 мільйон 435 тисяч гривень. На благоустрій і поточне утримання кладовищ міста  з міського бюджету заплановано виділити 625 тисяч гривень.

Основними виконавцями програми з питань наведення благоустрою виступають КП «Полігон», КП «Троянда» та КП «Ритуальна служба».

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!