Нарешті «комунальна революція» дісталася Володимира-Волинського. На сайті Володимир-Волинської міської ради зареєстровано проект рішення про реорганізацію ЖЕК №1 шляхом перетворення в комунальне підприємство «Управляюча  житлова компанія» Володимир Волинської міської ради.  Ця компанія в ідеалі має запрацювати вже з 1 січня 2019 року. .

Засновником і Власником  є територіальна громада м. Володимира – Волинського в особі Володимир – Волинської міської ради.

Підприємство є комунальним комерційним підприємством, що підпорядковується Власнику та за галузевою спрямованістю є підвідомчим Управлінню житлово-комунального господарства і будівництва виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради.  Органом управління майном є виконавчий комітет Володимир – Волинської міської ради.

Тобто, змін практично не відбудеться. Просто майно ЖЕКу згодом перейде до управлінської компанії та зміниться вивіска на адмінбудівлі.  Ось тільки працівникам доведеться писати заяви на звільнення у зв’язку із реорганізацією ЖЕКу.  А  кого зарахують до нового штату – питання інше.

У проекті Статуту передбачено увесь комплекс робіт та заходів, вникнувши у зміст яких складається враження, що з нового року у Володимирі-Волинському відразу ж наступить «комунальний рай»  та європейський рівень обслуговування.

Якщо вірити   пунктам Сатуту щодо мети та предмету діяльності  управлінської житлової  компанії,  у місті відразу ж повинна запрацювати мобільна цілодобова аварійна служба, доставка будь-яких довідок «додому», постійне звітування про використання коштів мешканців і фінансова відкритість, проводитиметься активна робота над впровадженням енергоефективності у будинках.  Дахи перестануть протікати,  двері у під’їздах  почнуть закриватися, у підвалах – зникне пліснява, а кожний будинок чекає якщо не капітальний, так поточний ремонт стовідсотково. Саме такі переваги анонсують  тим володимирчанам, які згодом шляхом укладення нових договорів передадуть свій будинок під опіку управлінської компанії.  Додати до цього варто  ще одне: тарифи обов’язково будуть переглянуті. Нова мітла местиме по-новому.

Можливо реорганізація  дала б позитивний ефект,  якби у Володимирі-Волинському за два роки було створено ринок управителів.  Окрім ОСББ та ЖБК.  А так, є ймовірність того, що прогнивша система у формі ЖЕК замасковано працюватиме й надалі, а мешканці отримуватимуть неякісні послуги. Тільки вже за іншим тарифом. Однак, поживемо – побачимо. 

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!