Упродовж 3 жовтня на території Володимира-Волинського скоєно дві крадіжки та зареєстровано одну спробу обчистити квартиру.

Як інформують у Володимир-Волинському відділі поліції, перша заява про крадіжку надійшла від пенсіонерки Людмили Вікторівни, котра мешкає на вулиці  О. Ольжича. За дві години її відсутності, невідомі особи вдерлися до  помешкання шляхом підбору ключа та викрали золотий ланцюжок із хрестиком. Сума збитків становить 2300 гривень.

Про другу крадіжку надійшло повідомлення від Олександра Володимировича, 22-річного мешканця однієї із багатоповерхівок на вулиці Ак.Глушкова. Сценарій злочину ідентичний вище згаданому: підібрали ключ, вдерлися до житла та викрали золоті сережки.

Полуденної пори до міськвідділу поліції зателефонувала пенсіонерка Тетяна Петрівна. Жінка вирішила відлучитися по справах, проте за декілька хвилин повернулася до квартири. У момент, коли жінка підходила до вхідних дверей, з квартири вибігли злодії. Цього разу вони не встигли нічого   прихопити.  Одного із злодюг жінка може упізнати.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!