На сайті Володимир-Волинської міської ради опубліковані наміри про зміну діючих тарифів на послуги, що надає Володимир-Волинське теплокомуненерго. Документ подано 18 вересня. Тобто, за місяць часу перед опалювальним сезоном.  Відомо, що на сесії міської ради у квітні цього року тарифи вже переглядалися у бік підвищення.  У випадку  прийняття запропонованих тарифів,  населення платитиме за подачу тепла до квартир по 37,12  грн. за кв.м. Замість прийнятих навесні 35,41. Аргумент такий: приведення витрат на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та централізованого опалення і постачання гарячої води до економічно обгрунтованих.

Однак, судячи із наданої інформації консультанта з комунікацій Асоціації міст України Тамари Зубенко, держава й надалі спонукатиме органи місцевого самоврядування підвищувати тарифи теплопостачальних підприємств. Бо її керівництвом дано беззаперечне доручення забезпечити вчасне встановлення нормативів споживання комунальних послуг, вчасний їх перегляд та встановленння на економічно обгрунтованому рівні тарифів на теплову енергію, інші комунальні послуги. У випадку відмови  відповідною радою встановити скориговані тарифи, цій же раді потрібно буде передбачити   компенсацію на відшкодування різниці в тарифах із  місцевого бюджету у відповідний період.  Одним словом: якщо депутати Володимир-Волинської міської ради не переглянуть та не затвердять нові тарифи– їм потрібно буде вишуковувати резерви у місцевому бюджеті для фінансування теплокомуненерго на покриття різниці в тарифах.

Отже, володимирчани, готуйтеся. У новий опалювальний сезон усі вступимо з новими тарифами. Паралельно держава презентує, що розмір субсидій на родину збільшиться. Однак, на нашу думку, призабула держава, що квітневим урядовим документом  позбавила субсидій до 70 відсотків родин одного тільки Володимира-Волинського. Бо під час їх призначення висунуто ряд жорстких вимог, які унеможливлюють навіть ті родини, які їх оформляли минулими роками, мати на це право у цьому опалювальному періоді. Люди масово виписуються із житла, де жили десятками літ, шукають різноманітні  виходи із доволі таки складної ситуації. При мізерних доходах за один лише газ та тепло доведеться родинам  віддати місячні зарплати та пенсії. А за що жити ?

Раніше повідомлялося, що ціна газу, яка є похідною формування тарифної політики, з жовтня  має зрости на 23, 5  відсотка.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!