Заступник начальника Ківерцівського відділу поліції Микола Цисюк звернувся до громадськості з проханням допомогти розшукати підозрюваних, які пересуваються темною автівкою, у викраденні людей.
   Він опублікував фото автомобіля. За його словами, особи, які їздять на машині, підозрюються у вчинені тяжких злочинів на території Волинської області, зокрема у викраденні людей.
«Вказаний автомобіль сьогодні був 15:00 був зафіксований в м. Ківерці. У разі виявлення автомобіля та пасажирів, або інформацію про інші важливі відомості просимо невідкладно повідомити поліцію за номером 102», – написав Цисюк.
     Окрім того, під постом з’явились коментарі. Так Ирина Тарасюк написала: “Мама однієї з учениць скинула в групу повідомлення, у якому йдеться про випадок, який трапився з її донечкою: “Пишу, щоб всіх попередити, моя Каріна гуляла з дівчатами на майданчику Єрємеєвському. Подзвонила десь біля 3 години, я йшла з роботи, щоб зустрітися. Іду, дитина біжить в сльозах, каже що на повороті біля 4 ЗОШ зупинилася чорна машина. Один почав тянути,  другий відкрив двері, мала вирвалася і вони доганяли поки вона не забігла в подвір’я чуже і не вийшла жінка, тоді вони поїхали. Це шок, малу трясе і тепер боїться вийти. Скажіть дітям хай будуть обережні”. Аліна Кімлик додала: “У нас в Ружинському районі теж така за дітьми стежить і намагаються ловить”.
   Дивно, що поліція Волині по-різному бачить ситуацію. У Володимирі-Волинському вона запевняє,  машина, у якій їздять підозрювані у викраденні людей, – усього навсього міф. Хоча офіційно була написана заява мешканки Устилуга про те, що до її дітей чіплялись невідомі на темній машині. Свідком стала сусідка, яка забрала їх. Тож  за браком злочину справу не порушували. Спростовують дану інформацію й інші відділи поліції Волині. Але диму без вогню не буває. Це добре, коли ніхто не постраждав.
  З іншого боку, повідомлення Миколи Цисюка викликає чимало запитань: чому не видно номерного знаку, за яким можна було б розпізнати автівку? Де обличчя підозрюваних? Скільки їх? Хто це: чоловік, жінка? Як їх можна упізнати? Та й машин подібних на Волині чимало.
  Однак батькам варто зважати на таку інформацію. І наказувати дітям триматися якнайдалі від автівок, які викликают підозру. Не розмовляти з незнайомцями, не погоджуватись показувати їм магазин, будинок або вулицю, коли запрошують сісти у машину. Бути максимально обережними. Щоб не трапилось біди.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!