Ось уже другий день три будинки, що на вулиці  на Ковельській, а саме 101, 103, 105, лишаються без води.  І ніхто не може конкретно сказати коли вона нарешті буде? Це ж люди позбавлені елементарних зручностей: ні їсти зварити, ні помитись, ні в туалет сходити! Особливо важко сім’ям з маленькими дітьми або літнім особам.

Про це написала у Фейсбук Svitlana Khvalitskaya.   Жінка додає, перший день взагалі було відчуття, що не могли вирішити, хто буде в за це відповідати і хто усувати: водоканал, ЖЕК чи теплокомуненерго. І досі це залишається таємницею.

Отож, додзвонитися за вказаними номерами гарячих ліній людям не вдалося. До речі, видання вже писало про ці дзвінки в нікуди. Причини, по якій сидять кілька днів без води, теж ніхто не знає. Ймовірно, працівники теплокомуенерго копали біля одного з будинків і пробили трубу. Саме цієї версії притримують деякі мешканці. Водоканал несе втрати, а ЖЕК не знає, що робити? Ось така ситуація.

Однак ще одне питання турбує жителів: на дворі 11 жовтня. Незабаром – початок опалювального сезону. І коли їм чекати на тепло з такою роботою?

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!