У місті Устилузі одеська «Автомагістраль»  капітально відремонтувала  одну з вулиць міста – Івана Франка,  вимостила тротуари та встановила освітлювальні опори з ліхтарями.  Дорога оснащена двома  підвісними світлофорами.

Більшість  жителів  Устилуга вже  починають заздрити мешканцям Івана Франка , що скоро у них буде освітлення.  Це практично друга вулиця у місті, окрім Володимирської, на якій стоять стовпи з ліхтарями. А решта вулиць та провулків? А їх біля 30-ти. Як тим людям, які  не потрапили у число щасливчиків, ввечері добиратися додому? З роботи, зі школи та дитячого садочка.  Зима не за горами…

Чому десятиріччями прикордонне місто, яке б мало давно освітлюватись, оскільки знаходиться 10 км від Європи, потопає у темряві? Адже це – візитівка України, перший населений пункт, у який в’їжджають іноземці, у яких складається перша думка про державу. Єдиними острівками освітлення є  торгові заклади, де їх власники подбали  по певний комфорт для своїх покупців.  Дехто із заможніших устилужан  власним коштом біля своїх осель повісили ліхтарі. Але таких одиниці.

То коли децентралізована влада міста подбає про освітлення, і устилужани відчують себе справжніми європейцями у 21 столітті? А Устилуг стане маленьким європейським містечком, яке б радувало гостей не тільки привабливим виглядом, а й благами цивілізації?

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!