Закон   щодо посилення соціального захисту військовослужбовців сьогодні, 12 жовтня, опублікований в офіційному парламентському виданні “Голос України”. Як повідомляє   Цензор.НЕТ, документ вступить в силу завтра.  Новий закон розширює коло випадків, в яких виплачують таку соціальну допомогу.

За новим законом гроші будуть виплачуватися в разі смерті військовослужбовця протягом року після звільнення, якщо мова йде про слідство поранення, контузії, каліцтва, захворювання, нещасного випадку через виконання службових обов’язків. Крім того, соцдопомогу призначатиметься і строковикам.

На грошову виплату може розраховувати військовослужбовець, який частково втратив працездатність протягом трьох місяців після звільнення зі служби – якщо це сталося в зв’язку з виконанням службових обов’язків.

Якщо військовослужбовець захворів під час служби і частково втратив працездатність без встановлення інвалідності, йому також виплатять одноразову грошову допомогу.

Гроші повинні виплатити, якщо військовозобов’язаний або резервіст частково втратив працездатність без встановлення інвалідності протягом 3 місяців після завершення військових зборів або виконання обов’язків як резервіст.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!