Чергове подорожання газу перед опалювальним періодом вкотре шокувало українців. Більше того, квітнева постанова уряду, яка внесла жорсткі корективи в умови отримання субсидій, як обухом вдарила по голові більше половини із тих родин, які до цього часу мали на це право.

Про те, що люди масово виписуються із житла, розривають шлюби та вдаються до інших хитрощів, видання «ВолодимирМедіа» неодноразово вже писало у попередніх публікаціях.  Цього разу на сторінках висловлюють думку володимирчани, з котрими вдалося поспілкуваатися.

В загальному,  жоден з респедентів не привітав кроків уряду, який доводить, що без підвищення ціни на газ Україні загрожує дефолт.  Бо при цьому ніхто із керівників держави не подумав, що дефолт при цьому загрожує 60 відсоткам родин, які й так зводять заледве кінці з кінцями.

Анатолій фактично живе з матір’ю в одному із сіл району. За жінкою потрібен постійний догляд. У Володимирі чоловік має квартиру. І хоча вже пенсіонер, проте субсидію не оформляє. Просто пускає в житло квартирантів, які оплачують комуналку.  Більше не бере з людей ні копійки. Бо розуміє, що й це втратить.

У другої співрозмовниці, пані Надії, дочка перебивається заробітками  у сісідній Польщі. Право на субсидію фактично втратила, бо її заробітчанка зареєстрована у квартирі. Виписати дитину, як вона розповіла, рука не підіймається.

Чимало володимирчан, з котрими вдалося поспілкуватися, взагалі намагаються знайти у Польщі роботу, щоб заробити на газ та опалення у зимовий період.  Колись люди заробляли, як зазначила пані Валентина,  на житло, авто та дорогі шуби, тепер намагаються заробити гроші, щоб заплатити за газ та опалення.  Чимало співрозмовників взагалі не мав навіть бажання щось коментувати: просто розводив руками та  йшов далі.

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!