Як інформує strana.ua, органи місцевого самоврядування, після того як отримали право встановлювати тарифи на комунальні послуги та не дивлячись на власні обіцянки знизити їх, без об’єктивних причин за умови стабільної ціни на газ в 2017-2018 роках підвищували тариф на тепло.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.

“Не дивлячись на власні обіцянки знизити тарифи на тепло при стабільних цінах на газ, місцева влада протягом 2017-2018 років їх підвищували. До такого висновку прийшла Комісія за результатами моніторингу стану регулювання тарифів на тепло органами місцевого самоврядування, яким Регулятор передав відповідні функції”, – заявила глава НКРЕКУ Оксана Кривенко.

Згідно з повідомленням, НКРЄКП провела аналіз регулювання тарифів на теплову енергію органами місцевого самоврядування, яким від НКРЕКУ були передані ці функції. За результатами проведеного моніторингу були зафіксовані випадки зростання тарифу на 10-20%, в окремих випадках до 50%, за умови стабільної ціни на природний газ.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!