26 жовтня відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань законності і правопорядку, депутатської діяльності, регламенту, зв’язків з громадськими організаціями та об’єднаннями громадян Володимир-Волинської міської ради. Розпочинаючи роботу, голова комісії Олег Тимосевич   повідомив, що питанння по автостанції знімається з порядку денного, поскільки керівник Анатолій Лах просто проігнорував запрошенням прибути на засідання комісії.

Переходячи до порядку денного, пан Тимосевич наголосив, що у нього складається таке враження, що поліції у Володимирі просто немає. Квартирні крадіжки, гральний бізнес, наркомани – ось те, що «характеризує» роботу правоохоронних органів. Крім того, на думку депутата, не проводиться належна робота  із заявами та зверненнями громадян,  не надаються відповіді заявникам. Немає інформації про хід розкриття злочинів.

Відповідаючи на виступ пана Тимосевича,  заступник начальника Володимир-Волинського відділу поліції Олександр Демчук зауважив, що усі звернення та заяви громадян проходять реєстрацію та готуються належним чином відповіді. Щодо злочинів, скоєних на території міста, усі вони занесені до єдиного реєстру досудових розслідувань, проводяться оперативно- розшукові заходи, відкриті кримінальні провадження, інформація по яких є конфіденційною. Поряд з тим у місті два тижні організовані спільні патрулювання із службовцями Нацгвардії, які вже дали реальні результати: вилучення нелагальної зброї,  затримання  6 наркоманів, в декотрих вилучена речовина, схожа на наркотичну. Тобто, робота проводиться і говорити про те, що поліції у місті немає – некоректно. Поряд з тим Олександр Миколайович наголосив й на тому, що у відділі бракує кадрів, а громадське формування «Варта порядку» вже не працює, а новостворене – ще не працює. Вважає за необхідне вирішити питання з організацією спільних патрулювань із громадськими активістами, особливо у вечірню пору доби.

Обговорюючи інформацію Демчука, депутати порадили побільше подавати інформацію у ЗМІ: по європротоколах, по боротьбі зі злочинністю, по розкритих злочинах. Крім того, громадськість хвилює ті безпорядки, що чинять люди ромської національності на автостанції, особливо у вечірню пору доби.

Звісно, дані зауваження очільником поліціянтів були взяті до уваги, однак склалося дивне враження, що депутати взагалі не читають місцевих ЗМІ. Напевно, на жодному сайті немає стільки інформації, що стосується роботи відділу поліції, як на «Володимир Медіа». На сторінках сайту майже щодня подається інформація не лише про злочини та трагічні випадки, а й про результати місячника здачі зброї, спільного патрулювання із нацгвардійцями, стан розкриття скоєних злочинів. Тому закидати правоохоронцям, що вони закриті для громадськості, тут недоречно. Ліпше уважніше читати місцеві ЗМІ. Тоді таких питань не виникатиме.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!