«Ангели добра», «Новорічне диво» та «Місто-пазл» – ізометрична мапа міста у вигляді пазлу. Такі проекти подані та допущені до конкурсу комісією з розгляду програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями Володимира-Волинського.

Якщо детальніше по кожному з них, це виглядає так: «Ангели добра», автором якого є ГО «Берег надії», направлений на  популяризацію волонтерства. До реалізації  проекту долучатимуть  студентів педколеджу, котрі проводитимуть роботу з дітьми-інвалідами та організовуватимуть їм дводенне табурування на природі.

“Новорічне диво” презентуватиме ГО «Пульс міста». Зміст проекту  полягає у виготовленні новорічних прикрас на ялинку міста.  На перший погляд, це – чудова ідея. Ось тільки його реальне втілення на новорічній ялинці володимирчани побачать лише у 2020 році.

«Місто-пазл» подала до конурсу ГО «Креатив студіо». Автори проекту вважають за необхідне розробити велику ізометнричну мапу міста або ж його частини задля приваблення туристів.  Яким це чином виглядатиме – поки невідомо. Саме цей проект викликав подив у члена конкурсної комісії Світлани Федонюк.

Розгляд та захист даних проектів відбудеться 12 листопада.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!