9 жовтня мені довелося звернутися до людей з проханням підтримати проект «51/14 – історія нескорених». Нагадаю, книга, присвячена пам’яті  одному з найбільших легендарних бойових з’єднань ЗСУ, яке єдине в Україні було розформовано нинішньою владою за один день, і у якого відібрано бойовий прапор. На його базі сформована 14 ОМБр, яка продовжує виконувати бойові завдання на сході держави.

У книзі – реальні історії учасників російсько-української війни,  капеланів, волонтерів, рідних загиблих та командирів, описані журналістами. Хочу наголосити, книга – без прикрас і зайвого пафосу, гола правда, що не усім подобається, і не усім вигідна. Але вона така, яка є.

Отож, менше ніж за місяць завдяки небайдужим людям, які підтримали проект, вдалося зібрати 21055 гривень. 10 підписались на примірники. Колишні військовослужбовці 51 ОМБр, котрі продовжують нести службу в інших підрозділах, замовили кілька книг не тільки для себе, а й для вдів. Окрім того, самі жінки, які втратили опору та підтримку, і змушені  самотужки виховувати дітей, теж не залишились осторонь і переказали гроші, а ще телефонують і питають, яким чином можна допомогти? Бо їх, та самих військових, котрі бачили пекло своїми очима, а також рідних та близьких, болить ця тема. І не тільки їх, а й інших громадян. Так, пенсіонерка Марія Кузьмик при зустрічі передала гроші на кілька примірників. І коли я запитала, скільки вона хоче книжок, відповіла, що просто підтримала проект. Але, дай Бог, щоб все вдалося, я сама передам жінці примірник.

Не знаю, скільки ще треба часу, щоб зібрати усю суму? І чи вдасться це зробити? Бо людські можливості – небезмежні. Сподіваюсь на те, що знайдеться спонсор, який підтримає проект.

Хочу ще раз назвати благодійників, котрі підтримали проект. Я вже робила це у попередньому матеріалі. Однак до цього списку додались нові прізвища. Отож, дякую: Кобилинському Олегу, Монічу Олександру, Булці Івану, Сидорчук Ористлаві, Хацеру Тарасу, Аллі Пугач, Захарову Олександру, Мартинюку Роману, Шилік Олені, Шлапі Сергію, Кравченку Олександру, Капітан Наталії, Ярошенко Руслану, Бугайчуку Василю, Цвєлодубу Олександру, Дещиці Юрію, Корець Світлані, Верзун Світлані, Василенко Дмитру, Головчуну Ігорю, Мигляс Наталії, Юзвенку Дмитру, Кудину Олександру, Рубцову Дмитру, Кириченко Ганні, Цвілодубу Георгію, Сватко Тарасу, Цвілодубу Володимиру, Леоновій Інні, Прокопів Тамарі, Юн Світлані, Корнилевич Марії, Роживцю Ігорю, Федько Юлії, Деркач Ірині, Свинаренко Олександру, Ярощуку Михайлу, Юртаєву Ігорю, Процюку Павлу, Мигляс Наталії, Кузьмик Марії, Жадану Михайлу, Фомичу Миколі, Пузиревському Антону, Шишину Володимиру, Михайлу Шлапаю, Юрію Слинявуку, Володимиру Цвілодубу, Віктору Ізюку, Надії Клапіюк, Юрію Олексюку, невідомому благодійнику з міста Калуш, Олександру Борисову, Валентині та Віктору Оляхам, Олегу Іовенко, Сергію Ющуку, Владлені Шевцовій, Василю Петрову, Олександру Бурлакову, Надії Упоровій, Коржику М. (Київ), Володимир Абрамюку та іншим благодійникам, котрі переказали кошти, але не назвались. 

А поки інформація для тих, хто бажає підтримати книгу, прохання перерахувати кошти на банківську картку, яку відкрила спеціально для видавництва книги: ПриватБанк: 5168757377148095, Білоцька Жанна Петрівна. Для тих, хто має бажання придбати примірник, надсилати скрін чека та контактні дані на електронну адресу: bilozhanna@ukr.net.  Ще раз щиро вдячна усім за підтримку.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!