Дитяча та підліткова злочинність стає проблемою суспільства. Коли погортати сторінки Інтернету, можна віднайти цілу серію злочинів, шо скоюють діти. Причинами цієї  злочинністю є бездоглядність, повне усунення батьків від виховання  та економічна нестабільність.

Як розповів  старший інспектор з ювенальної превенції Володимир-Волинського відділу поліції  Ігор Попов, протягом  9 місяців 2018 року неповнолітніми особами скоєно 7 кримінальних правопорушень. Найпоширенішими злочинами серед неповнолітніх залишаються крадіжки, хуліганство  та  незаконне заволодіння транспортними засобами. За вищезгаданий період на профілактичному обліку перебуває троє неповнолітніх осіб за скоєння кримінальних правопорушень. Як наголосив  Ігор Вікторович,  завдяки профілактичним заходам кількість облікових дітей цьогоріч зменшилася.

Більшість правопорушень вчиняють неповнолітні з так званих неблагополучних сімей.  Однак іноді на злочини наважується  юнацтво із цілком благополучних, на перший погляд, родин.  Поряд з тим, причинами дитячої злочинності є й те, що  часто діти  не знають, чим   зайнятися у вільний час.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!