Немає найбільшого болю як бачити, як згасає життя твоєї кровинки. Здається, віддав би своє аби вона жила. Але все у руках Божих. Про цю жінку писали усі ЗМІ Волині. Нагадаємо: нововолинянка Тетяна Куценко, мама двох діток, бореться зі страшною недугою – раком молочної залози. Хвороба вже встигла прогресувати. Але з’явилася надія на одужання. Нехай і на пізній стадії. Однак на це потрібні кошти, оскільки нові препарати, які дають хороші результати, є доровартісними. Тому мама жінки звертається до усіх небайдужих допомогти врятувтаи її доньку.

“Пишу в простір,кому не знаю.Замучили думки. Чому? Чому? Чому? Чому в 54 роки,маючи робочий стаж 39 років (3,5 роки вчилась, 1,5 була в декреті) всі інші роки – робота, я, як жебрачка, випрошую гроші на ліки для доньки? Чому наша держава не дбає про онкохворих?
Жінки, які мають гормозалежний рак молочної залози можуть жити, вони не повинні помирати, навіть, на 4 стадії. Є препарати сучасні,таргетної дії, які діють виключно на злоякісні клітини. Вони різні. Для гормозалежних -“Ібранс”(Палбоцикліб). А хто може їх дозволити собі придбати? Ціна – 43000грн на місяць. Державних закупівель нема.

  Чому? Клінічні випробовування препарат пройшов, ефективність доведена. Моя донька написала в міністерство лист ,але хто на нього зверне увагу? Ліки є, а жінки помирають. Пишіть всі онкохворі, можливо, якщо буде багато звернень, буде реакція хоч якась.  А зараз я можу тільки одне:просити. Допоможіть! Благаю! Поки ще не пізно. А в голові думка: а що як допомоги не буде? Тоді кінець, доньки не буде, двоє внуків – сироти. Знову пишу, знову прошу. Нам потрібні гроші на життєвонеобхідний препарат, діагноз 4 ст. раку молочної залози з метастазами в печінці і легенях”.
Карточка ПриватБанку 5168757330346836 Куценко Тетяна.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!