З першого листопада в Україні набирають чинності деякі законодавчі зміни. Видання gazeta.ua подала основні з них. Видання «ВолодимирМедіа» вибрало ті, які стосуватимуться  жителів Володимирщини.

Подорожчає газ: з 1 листопада  ціна становитиме до   8550 грн за 1 тис. куб. м. Чергове підвищення запланувано на травень – 9851,66 грн за 1 тис. куб. м. З 1 січня 2020-го “ринкова” ціна на газ для населення має бути приблизно 12313 грн.

До слова, ціна газу в Україні приблизно на 30 відсотків нижча, порівняно з європейською. Але рівень доходів порівняно з східною Європою у 5-6 разів нижчий, а з західною — 12-15 разів нижчий.  

Що буде з доларом?

Курс долара у листопаді буде зростати, якщо Україна не отримає транш від МВФ. Коли будуть зволікати з цими грішми, то долар зростатиме в ціні щотижня на 50 копійок. Цим будуть користуватися спекулянти.

Українцям варто до кінця року закрити гривневі депозити і перевести у готівковий долар. Після нового року може відбутися різка корекція курсу долара.

У випадку, якщо кошти з МВФ не надійдуть, то станеться дефолт. Ймовірність того, що це відбудеться — 30 відсотків, каже експерт.

Паспорти у формі книжки замінять на пластикові

З листопада українці можуть за бажанням міняти паспорти у формі книжки на пластикові ID-картки.  Вперше нові документи видаватимуть безкоштовно. Їхня заміна у подальшому чи відновлення обходитимуться у 279 грн

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!