Позачергова сесія Володимир-Волинської міської ради, яка мала відбутися 2 листопада, “завдячуючи” практично стовідсотковій  відсутності депутатів від БПП, «УКРОП» та «Свободи»,  не відбулася. Предметом розмови було надто болюче для українців питання: прийняття та скерування до Президента України звернення щодо негайного скасування рішення Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення.

Проте, зважаючи на напівпорожній зал засідань, відразу ж стало зрозуміло, що дане звернення для  більшості депутатів не актуальне. Міський голова Петро Саганюк намагався стати на захист відсутніх депутатів, мотивуючи це тим, що усі вони зайняті роботою.

Як зауважив депутат Максим Климюк, аналізуючи дану ситуацію, коли треба владі прийняти     рішення про бюджет та інші мотиваційні, як дехто із депутатів виражається, питання, і не вистачає  голосів,  деяких депутатів привозять до сесійної зали з робочих кабінетів та хворих.

А сьогодні, як по чиїсь вказівці,  провладна більшість демонстративно не з’явилася. Хоча, якщо вірити тексту, «депутати міської ради в такій тяжкій ситуації, зобов’язані стати на захист людей, що їх обрали». А насправді – повна безвідповідальність.

«Як можна у такий важкий для України час, коли ціна газу для населення постійно зростає, коли більшість володимир-волинців втратили право на субсидію, просто не з’явитися на сесію та не прийняти звернення до Президента?!», – обурений Максим Климюк.

Що ж, коментарі тут зайві. Зважаючи на це, можна зробити висновок: нинішня провалена  сесія довела, що влада Володимира-Волинського, ігноруючи  проблемами своїх виборців, втратила відчуття реальності. Якщо простіше – плюнула в очі тим немічним та незахищеним, які її обирали…

Хочеться запитати народних обранців, тих же “свободолюбів”, котрі люблять критикувати колег з інших опозиціних сил та звинувачувати їх в усіх негараздах, що кояться у державі: чому не з’явилися на сесію, де оговорювалось таке важливе питання для володимирчан? Чому не  вимагаєте від Президента і тих, хто на крові людській прийшов до влади, виконання обіцянок? Напевно забули, коли Петро Порошенко рвався до влади, ледь не присягався зробити для  українців краще життя, зокрема, не піднімати ціну на газ. Натомість, набравши мільйонних кредитів, та ошукавши народ із тими ж субсидіями, влада й далі продовжує наживатися на простих людях. ББП “Солідарність” можна зрозуміти: хто ж піде проти свого “господаря”? Тому й виявились майже усі “зайнятими”. Хоча чи не за чиєюсь командою, як і решта депутатів? “Укропівці” теж проігнорували сесію. Про обласних обранців й годі казати. Їм давно все по-барабану. “Наволонтерили” стільки, що мають за газ чим платити. Як і лікуватися. Бо Госпітальний центр, за який вони голосували, тепер у Нововолинську, а не у Володимирі, де обирались.

Отож, володимирчани, робіть висновки і думайте, кого обиратимете на наступних виборах.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!