Упродовж декількох сесій  Володимир-Волинської міської ради виноситься проект рішення щодо продажу  земельних  ділянок  несільськогосподарського призначення, де одним із пунктів є погодження депутатами дозволу на  продаж земельної  «ділянки «площею 4879 кв. м, кадастровий номер 0710200000:01:004:2781 по вулиці 20 Липня,79 для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості Карпюку П.В».

До речі, на чергову сесію міської ради, яка відбудеться 9 листопада, дане питання вкотре розглядатиметься депутатами.

І щоразу упродовж декількох сесій підряд депутати, після розгляду на земельній або бюджетній  комісіях, дане питання пропонували або зняти  з розгляду, або зняти окремий його пункт,   або  просто не підтримували його під час  голосування.

Щоб не бути голослівними, подамо витяг із протоколу однієї із чергових сесій, де рішення з успіхом вчергове провалилося.

«Слухали: Про дозвіл на  продаж земельної  ділянки несільськогосподарського призначення.

Інформує: Процька Л.С. – начальник відділу майнових і земельних ресурсів. Слухали: Цаль-Цалка Г.А., який повідомив, що даний проект рішення розглядався на земельній комісії і висновок комісії – «на розгляд сесії» Кобу С.А., який повідомив, що даний проект  рішення розглядався на комісії і висновок бюджетної комісії – «не рекомендувати на розгляд сесії». Вирішили: прийняти рішення «Про дозвіл на  продаж земельної  ділянки несільськогосподарського призначення»  За основу  голосували: За  -21.  Проти? -0. Утримались?-2. Не голосувало-5. Рішення прийняте. А ось коли дійшла черга до голосування   вцілому:    Голосували: За  -14.  Проти? -0. Утримались?-5. Не голосувало-9. Рішення не прийняте».

У протоколі поіменного голосування сесії від 7.09.2018 року чітко видно, хто із депутатів лояльно віднісся до прохання Карпюка надати дозвіл на придбання земельної ділянки: Результати поіменного голосування двадцять восьмої сесії міської ради

Проте більшість із обранців громади або утрималася, або ж не голосувала. Може постати запитання: чому депутати так вперто не надають згоди щодо продажу земельної ділянки Павлу Карпюку? А все просто: «свободний» депутат Павло Карпюк хоче земельку придбати під маркою «розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості», проте насправді  на цій ділянці вже давно не пахне переробною, машинобудівною та іншою промисловістю. До речі, самі виробничі приміщення Павло Карпюк  перевів у комерційно-торгові площі, де має розміщатися, як подейкують, кофейно-розважальний заклад. А ціна земельки під комерцію на добрий порядок вища від ціни землі   під переробну або машинобудівну діяльність. Тобто, “правдоруб” Павло Карпюк хоче мало не задарма купити землю, що означатиме недоотримання міським бюджетом добрячої копійки.

Дивно й інше, після кожного провалу модний «гелік» Карпюка подовгу простоює під стінами міськвиконкому. Невже Павло щоразу йде на поклон до мера Петра Даниловича, щоб заручитися його особистою підтримкою? А може  завдяки впливовим  «поручителям» ревний свободівець наперед формує список депутатів, які  позитивно проголосують за його рішення?

Будемо очікувати результату чергової сесії. Розв’язок щодо земельної оборудки, яка не дає спокою ні Павлу Карпюку, ні більшості прихильним або ж вмотивованим  депутатам, ми подамо обов’язково на сторінках видання. Аж до списку тих, хто підтримав дане рішення.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!